Czwartek, 22 Lutego 2018   imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
Strona główna Wiadomości Wydarzenia Zdjęcia Wideo Baza firm Ogłoszenia Pogoda Dodaj własne ogłoszenie Dodaj wizytówkę firmy Dodaj własny artykuł Dodaj własne zdjęcia Dodaj własny film
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kierowca samochodu dostawczego
  Głogów 
Data dodania: 2018-02-13
Kategoria: Dam pracę » Praca
Drukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace
 
Miejsce pracy: Głogów, Stawka minimalna: 5000.00 PLN
Zakres obowiązków: firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzi dział. z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej.Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceuycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalnosći jest za Europa. Firma świadczy usługiwysokiej jakośći o czum świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów. Jako kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym będziesz odpowiedzialny za realizację zleceń transportowych po terenie Europ, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 t. Samochody - kontenery chłodnie o łądowności do 8 europalet.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.glogow.pl/oferta/11398/kierowca-samochodu-dostawczego
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, Źródło ogłoszenia: pup.glogow.pl
 

loading...
« powrót
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola