Belka
Piątek, 10 Maja 2024   imieniny: Antonina, Izydor, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Te filmy kręcono w Nowym Jorku. Zobacz, jak dzisiaj wyglądają miejsca z kinowych przebojów [GALERIA]

Data publikacji: 2019-06-21, Data modyfikacji: 2019-06-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zobaczcie, jak wyglądają dzisiaj miejsca z takich filmów, jak "Mroczny Rycerz", "Kevin sam w domu", "Śniadanie u Tiffany'ego", "Superman" czy "Faceci w czerni". To wszystko w obiektywie Dawida Kołosowskiego - wrocławskiego filmowca, który na co dzień wyszukuje dla reżyserów klimatycznych miejsc na Dolnym Śląsku, a także w innych regionach Polski. Jego pasją są natomiast właśnie podróże, podczas których fotografuje miejsca z najbardziej znanych przebojów kinowych. W tej galerii możecie zobaczyć jego zdjęcia, przestawiające najbardziej znane filmowe miejsca w Nowym Jorku. To właśnie tam powstawały hollywoodzkie przeboje.

Pełna treść wiadomości na: glogow.naszemiasto.pl/artykul/te-filmy-krecono-w-nowym-jorku-zobacz-jak-dzisiaj-wygladaja,5177673,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

    Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

    Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

    Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola