Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

13 - 14 listopada 2018 r. spotkania autorskie z Marcinem Szczygielskim.

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Jaki będzie świat, gdy spełni się największe marzenie ludzkości? Czy „Serce Neftydy” pierwsza powieść science-fiction Marcina Szczygielskiego, dedykowana młodzieży, przyniesie odpowiedź na to pytanie? Już wkrótce się o tym przekonamy podczas spotkań autora z głogowską młodzieżą w dniach 13 – 14 listopada 2018 r. Spotkania i rozmowy z młodzieżą odbędą się w dniach: 13 listopada godz. 8.15 Filia nr 1, ul. Budowlanych 10 13 listopada godz. 10:30 Dział Dziecięco – Młodzieżowy, ul. Jedności robotniczej 15 14 listopada godz. 8:30 BLOG, ul. Perseusza 13 14 listopada godz. 10:30 Retroteka, pl. Mieszka I 11 Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach zadania: „Wybieram książkę na 50 różnych sposobów”.

Pełna treść wiadomości na: mbp.glogow.pl/?p=15620
mbp.glogow.pl, Źródło artykułu: mbp.glogow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

  Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola