Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

20 września 2018 r. Dieta św. Hildegardy, wykład Marty Dul.

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach cyklu poświęconemu zdrowemu stylowi życia oraz stosowania odpowiedniej diety zapraszamy 20 września 2018 r. o godz. 18:00 na wykład otwarty Marty Dul poświęcony Diecie św. Hildegardy. W wykładzie dowiemy się o programie zdrowotnym opartym na sześciu złotych regułach życia, poznany produkty żywieniowe oraz kuchnię i sposoby stosowania diety hildegardowej. Zapraszamy! Marta Dul – od 2000 roku zajmuje się zgłębianiem tematyki prozdrowotnego podejścia do życia i prawidłowego żywienia, interesuje się fizycznymi, psychicznymi i duchowymi aspektami funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jest: • zielarzem należącym do Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów • specjalistą Medycyny Św. Hildegardy należącym do Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Św. Hildegardy • doradcą żywieniowym propagującym świadome funkcjonowanie w zdrowiu • trenerem RSA BIOFEEDBAC (oddech przeponowo-relaksacyjny) • life coachem EFT technik wolności emocjonalnej i specjalistą tetha healing • sukcesywnie szkolącą się w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej • czynnie działającym członkiem Polskiej Akademii Zdrowia • fascynatką i praktykiem litoterapii

Pełna treść wiadomości na: mbp.glogow.pl/?p=13970
mbp.glogow.pl, Źródło artykułu: mbp.glogow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

  Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola