Belka
Wtorek, 17 Lipca 2018   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
ZSA Głogów
 
Nazwa: ZSA Głogów
Ulica: Połaniecka 12
Miejscowość: Głogów
Kod pocztowy: 67-200
Powiat: głogowski
Województwo: dolnoslaskie
Telefon: 507098210
Fax: 768353153
E-mail: -
Strona WWW: -
Opis firmy: ZSA Systemy Alarmowe jest firmą, która została utworzona w 1989 roku, by świadczyć profesjonalne usługi w zakresie ochrony osób i mienia. Ideą naszej pracy jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych partnerów w zakresie szeroko rozumianej ochrony.
Od wielu lat specjalizujemy się i posiadamy największe doświadczenie w kompleksowej ochronie i technicznym zabezpieczeniu: wielkich obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych, użyteczności publicznej oraz klientów indywidualnych.
Naszym partnerom oferujemy zabezpieczenie ich majątku poprzez: montaż systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, systemy ppoż., oraz systemy oddymiania. Dodatkowo oferujemy serwis i konserwację zabezpieczeń technicznych.
W trosce, o jakość usług i zadowolenie klientów, w ramach naszych struktur utworzona została wewnętrzna grupa ekspertów, której zadaniem jest czuwanie nad procesem świadczonych usług oraz przestrzeganiem przyjętych norm i standardów.
 
 

Branże

Usługi, Alarmowe systemy i zabezpieczenia - instalacje, Alarmowe systemy i zabezpieczenia - produkcja, sprzedaż, Alarmowe systemy i zabezpieczenia - serwis, Elektryczne usługi - instalacje, Komputery - sieci i systemy, Telewizja przemysłowa, CCTV, Domofony, bramofony - montaż, Systemy kontroli dostępu, Systemy antykradzieżowe sklepowe
 


 

 
 
 


Uwaga! Poniższe dane pochodzą z 2004 roku. Redakcja nie ponosi odpowiedzialnośi za zmiany w prawie oraz za aktualność i rzetelność informacji. Zgłoś UWAGI

Firmy premiumwszystkie firmy
loading...
Lokalizacja
Głogów
zmień na: GLOGOW Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Serby, Żukowice
Kategorie katalogu firmWszystkie kategorieNajpopularniejsze
 
Dodaj firmÄ™ ZA DARMO!
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola