Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Masz głos - Sp3 Głogów GIM TV - pozytywne społeczeństwo

 
Jesteśmy uczniami SP 3 w Głogowie. A tak mniej oficjalnie, to jesteśmy grupą nastolatków chcących poznawać sekrety dobrego filmu. Na co dzień działamy w szkolnej sekcji filmowej Gim TV i tym razem po raz pierwszy cały film wykonaliśmy sami, począwszy od nagrania scen po montaż(no dobra w montażu przydała się pomoc pani Alicji – opiekuna sekcji, ten program jest skomplikowany!). Kamerami zajęły się nasze profesjonalistki Ola i Asia które mają już długi starz przy filmowych maszynach. Montaż, mimo iż zajął całą wieczność, nie sprawił Karoli i Asi dużych problemów. Jako że chodzimy do szkoły widzimy, iż przemoc w szkole jest częstym problemem którego trudno się pozbyć. Nagrywanie filmu dało nam również możliwość bliższego przyjrzenia się sprawie przemocy. Każda scena pokazywała nam w jakich sytuacjach powinniśmy reagować i jak pomóc dręczonej osobie. Mamy nadzieję, że nasza historia dotrze do widzów, zmotywuje do myślenia i pomoże ludziom zapobiegać przemocy...

 


gim2glogow
 
Data pliku video: 2018-11-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

  Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola