Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powstaną kolejne firmy. Przyznano dotacje na działalności gospodarcze.

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie zamieszcza  listę rankingową złożonych wniosków wraz z informacją o sposobie ich rozpatrzenia i źródle finansowania /dokument w załączeniu/. Przyznano 40 dotacji na kwotę 679.800   zł. W bieżącym roku przyznano w sumie 104 dotacje na ogólną kwotę 1.757.600 zł   Kolejny nabór - ostatni w tym roku przewidywany jest w dniach 16 - 23 lidtopada br.

Pełna treść wiadomości na: pup.glogow.pl/wydarzenie/622/powstana-kolejne-firmy-przyznano-dotacje-na-dzialalnosci-gospodarcze-
pup.glogow.pl, Źródło artykułu: pup.glogow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

  Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola