Belka
Niedziela, 24 Czerwca 2018   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Muzyczna Scena Młodych i Trochę Starszych

Źródło artykułu: MOK Głogów
A A ADrukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace 
 
Muzyczna Scena Młodych i Trochę Starszych

Wystąpią:
- 4MKA (Głogów)
Zespół powstał na kanwie przyjaźni ze szkolnej ławki. W obecnym składzie tworzą go uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, przy czym niektórzy z nich szkolą się od kilku lat w Sekcji Rozwoju Talentów Muzycznych MOK. Jako 4MKA grają covery, przearanżowują znane utwory polskiego popu i rocka, jak również próbują przelać muzyczne fascynacje na własne kompozycje.
W skład zespołu wchodzą:
Alex Miśko - śpiew
Katarzyna Kaczmarek - skrzypce (szef zespołu),
Marcin Jankowski - gitara, śpiew ("kompozytor, aranżer"),
Bartek Miselis - instr. klawiszowe ("kompozytor, harmonista"),
Witek Jurkowski - bas (baseman)
Maks Kułycz - perkusja.
- KODEKS KARNY (Głogów)
Zagrają 4 stare numery: Przedostatni akt uczucia, Płacz mych strun, Nie Ty jeden byłeś diabłem i Pola makowe, do tego 9 nowych numerów.
"Nasza historia jest jak wiele innych historii. Prosi się o dobrą końcówkę (choć dla nas to drugi dobry początek). Pamiętacie nas przyjdźcie, razem się pouśmiechamy do mijającego czasu. Lubicie muzykę przyjdźcie tym bardziej, zobaczymy czy rozumiemy to w podobny sposób. Nie znacie nas jeszcze ta impreza jest właśnie dla Was".
M: Wentylatornia MOK.

Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola