Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Głogów: Nauczyciel podczas lekcji uderzył ucznia w twarz VIDEO WIDEO

 
Film jest własnością portalu: gloswojewodzki.pl gloswojewodzki.pl/2018/09/gogow-nauczyciel-uderzy-ucznia-w-czasie.html Głogów: Nauczyciel podczas lekcji uderzył ucznia w twarz VIDEO Karygodne zachowanie nauczyciela czy prowokacja uczniów? A może jedno i drugie? W Internecie pojawiło się szokujące nagranie z lekcji w jednej z głogowskich szkół. Na ujęciu widać jak pedagog uderza wychowanka w twarz. Film może szokować. Nauczyciel najpierw grozi uczniom, że jeśli czegoś "nie zrozumieją to, zrobi im tresurę. A na kolejnych kadrach traci panowanie i otwartą dłonią wymierza nastolatkowi cios w twarz. Nie wiemy co się działo wcześniej. Z komentarzy jakie pojawiły się pod filmem wynika, że uczniowie mogli sprowokować to zajście. - W żaden sposób nie usprawiedliwia to pedagoga, który przekroczył obowiązujące normy. To komentarz reprezentantów starostwa w Głogowie. Szef powiatu zawiesił nauczyciela w obowiązkach służbowych do czasu wyjaśnienia sprawy. radiowroclaw.pl/articles/view/80718/Glogow-Nauczyciel-podczas-lekcji-uderzyl-ucznia-w-twarz-FILM

 


Radio Wrocław
 
Data pliku video: 2018-09-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

  Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola