Belka
Poniedziałek, 18 Czerwca 2018   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pomoc biurowa
  Głogów 
Data dodania: 2018-01-12
Kategoria: Dam pracę » Praca
Drukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace
 
Miejsce pracy: Głogów, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: 1)obsługę sekretariatu, oraz klientów Powiatowego Centrum, 2)odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych; 3) ewidencja korespondencji, 4)bieżące rozliczanie usług pocztowych 5)dokonywanie zamówień artykułów biurowych, chemicznych oraz spożywczych na potrzeby pracowników 7)archiwizacja dokumentów, 8)porządkowanie oraz przygotowywanie pomieszczenia konferencyjnego do narad i zebrań, 9)prowadzenie i porządkowanie składnicy akt 10)ewidencjonowanie bieżących faktur i rachunków, 11)składanie zamówień na zakupy zgodnie z potrzebami Powiatowego Centrum, tworzenie zapytań ofertowych, prowadzenie procedury związanej z ustawą o zamówieniach publicznych, 12)gospodarowanie i ochrona mienia 13)organizowanie inwentaryzacji środków trwałych i przedmiotów nietrwałych inwentarzowych

Pełna treść ogłoszenia na: pup.glogow.pl/oferta/11220/pomoc-biurowa
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, Źródło ogłoszenia: pup.glogow.pl
 

loading...
« powrót
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola