Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Straszny Dwór w Lubinie. Zobaczcie zdjęcia z tego show!

Data publikacji: 2018-12-24, Data modyfikacji: 2018-12-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Podczas wystawionej opery Straszny Dwór wystąpiło ponad stu artystów, w tym Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Szymona Makowskiego, soliści śpiewacy, nie zapominając także o chórze oraz folkowych tancerzach. Rozmach widowiska robił wrażenie, tym bardziej że to pierwsza wystawiana w Lubinie opera na tak dużej przestrzeni. - Spływają do nas pierwsze pozytywne komentarze od uczestników imprezy, a przecież to ich zdanie jest najważniejsze. Naszym celem jest cykliczna organizacja tego typu wydarzeń, a dobry odbiór jest sygnałem, że to kierunek, w którym podążamy jest dobry” – komentuje Adam Pisarski, prezes Events Factory.

Pełna treść wiadomości na: glogow.naszemiasto.pl/artykul/straszny-dwor-w-lubinie-zobaczcie-zdjecia-z-tego-show,4930490,gal,t,id,tm.html?kategoria=23
glogow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: glogow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

  Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola