Belka
Niedziela, 24 Czerwca 2018   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Blondynki Wolą Mężczyzn

Źródło artykułu: http://www.daga.wroclaw.pl/
A A ADrukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace 
 
Blondynki Wolą Mężczyzn

Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza,Tomasza Stockingera i Jacka Kawalca, grających razem w jednym przedstawieniu (zamiennie). I to jak grających!!!Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki - Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogach i tańcu.


Historia:Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL-owskim domu kultury „Świt” w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i… teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

27.02.2012 Wrocław – Hala Stulecia – Sala Audytoryjna godz. 18.00
28.02.2012 Jarocin – Jarociński Ośrodek Kultury godz. 18.00
03.03.2012 Strzegom – Strzegomski Dom Kultury godz. 17.00
24.03.2012 Głogów – Miejski Ośrodek Kultury godz. 17.00
16.04.2012 Leszno – Miejski Ośrodek Kultury godz. 18.00

Rezerwacja biletów i informacja – tel. 503 166 129dotyczy spektaklu we Wrocławiu:

bilety dostępne również na stronie:
http://www.ticketpro.pl

KASY BILETOWE:

REMEDIUM
Biuro Turystyki i Usług s.c.
Wrocław 50-049
ul. Piłsudskiego 2
telefon/fax.
(071) 344 33 43
(071) 344 69 20
(071) 344 84 17
remedium@remedium.pl

KASA BILETOWA W HALI STULECIA
51-618 WROCŁAW, UL. WYSTAWOWA 1
TEL.71 347 51 51

Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat głogowski – powiat w północnej części województwa dolnośląskiego ze stolicą w Głogowie. W jego skład wchodzą gminy: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław oraz Żukowice. Powierzchnia powiatu wynosi 443,06 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Równoleżnikowa Pradolina Głogowska, piesze trasy turystyczne („Po Grzbiecie Dalkowskim” i „Śladami Edwarda Stachury”) oraz rowerowe trasy turystyczne („Szlakiem Odry” i „Szlakiem romańskich i gotyckich kościołów”). Do zabytków zaliczają się: Zamek Głogowski z Wieżą Głodową, średniowieczne mury obronne czy pozostałości twierdzy nowożytnej.

Z racji bogactwa miedzi tutejsza gospodarka oparta jest głównie na przemyśle miedziowym; ziemie powiatu bogate są także w inne kopaliny, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju przemysłu wydobywczego. Urodzajne gleby powiatu zaś sprzyjają leśnictwu oraz rozwoju rolnictwa.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola